Val Thorens + Dutch Week + Ski-Inn… dit is je week.

Van 25 april t/m 2 mei 2026 

Dutch Week in Val Thorens is een uniek event: overdag knallen op de piste, daarna de Nederlandse sfeer in. Ski-Inn Dronten gaat weer mee met een eigen groep en onze NL-leraren.

Kies wat bij jou past:

  • €225 – Alleen Ski-Inn lespakket: perfect als je al verblijf hebt. Inclusief 4 dagdelen les, après-ski clinics met team Ski-Inn + Ski-Inn hoody.
  • Vanaf €738 – Complete reis: 7 overnachtingen + 7 dagen lift pas + 4 dagdelen les én extra Dutch Week voordelen/ kortingen.                 exclusief bus deze is voor €189,- pp. extra bij te boeken 

Laat je gegevens achter en je krijgt direct alle info, beschikbaarheid en de beste optie voor jouw situatie.

Ben jij erbij tijdens Dutch Week 2026?

Meld je snel aan! Vul eenvoudig het formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om meer informatie te delen.

Ik ben vooral verbaasd. Nog nooit eerder had ik skies onder mijn voeten gehad maar na de eerste les had ik zelf al het idee dat ik het kon 🙂 Na mijn 6 lessen pakket heb ik een geweldige tijd gehad in Oostenrijk. Mijn dank aan de skileraren en natuurlijk de gezelligheid aan de bar. Volgend jaar kom ik zeker terug, voor de les en de borrel.

Remco ten Katen

Al 10 jaar niet meer op wintersport geweest, toch 3 lessen genomen voor het snowboarden. Wauw…. aangekomen in de sneeuw had ik het gevoel en de controle en konden we heerlijk boarden.

Ik kom zeker terug om voor de volgende vakantie weer even op te warmen 😉

Leuke sfeer en goede instructors!

Gelinde van Eijk-Beltman

Ski Inn Dronten is geweldig! De leraren zijn enthousiast en gedreven. Voor elk niveau zijn ze opgeleid om de juiste aanpak te geven. Of je nu een paar lesjes zoekt om fit naar de wintersport te gaan of dat je 50x per jaar 2x per week komt knallen. Het is pure fun!

Adriaan Clemens